Zachęcamy do wsparcia finansowego i udostępniania naszej zrzutki, której celem jest pozyskanie środków na wykonanie przekopu udostępniającego, badań archeologicznych, a finalnie na udostępnienie do zwiedzania jedynych na świecie sztolni wykutych w bazalcie podczas II wojny światowej pod wzgórzem Kamienna Góra w Lubaniu.

Przyłączcie się do tego niezwykłego przedsięwzięcia i przygotujcie się na wielką przygodę, jaką z pewnością będzie wejście do podziemi, gdzie ludzka stopa nie stanęła od przeszło 75 lat.
Dolny Śląsk to region pełen tajemnic.
Co kryją sztolnie, wykute w mieście bronionym zaciekle niemal do końca wojny?

Wspólnie odkryjmy tajemnice podziemi Kamiennej Góry w Lubaniu!

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Dziękujemy za 1%!

Właśnie dostaliśmy rozliczenie wpłat 1% za 2019 r.
Jesteśmy Wam bardzo, bardzo wdzięczni, bo – dzięki Waszym darowiznom – nasz budżet na realizację projektu „Podziemia Kamiennej Góry w Lubaniu” wzbogacił się w tym roku o 3266,80 zł.
Dziękujemy, że jesteście z nami, że wierzycie w nas i wspieracie nasze działania.
To dla nas bardzo ważne, że – dzięki ulotkom, kartkom pocztowym, promocji w Internecie – zaufaliście nam na tyle, że oddaliście nam 1% swoich dochodów.

Jeszcze raz dziękujemy i… prosimy o więcej. Wszak każda złotówka przybliża nas do odkrycia największej tajemnicy Lubania – bazaltowych podziemi pod Kamienną Górą.

Dodaj komentarz


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji