Jeszcze raz prosimy o pomoc

Kochani, żeby odkopać śluzę gazową przy sztolni nr 1 (zdj. 1, 2, 3) oraz zbadać tajemnicę lubańskich podziemi, potrzebujemy waszej pomocy.

????Na mapce zaznaczyłem kolorem żółtym prace wykonane w I etapie.
????Na czerwono prace z II etapu,
????a na zielono prace, które musimy jeszcze wykonać.

Przez ostatnie 2 lata udrożniliśmy 16 metrów w śluzie nr 1 oraz zabezpieczyliśmy strop w „łączniku” sztolni 1 z 2 (etap II), co sfinansowaliśmy z własnych środków, a brakujące fundusze „uzupełnialiśmy” nieubłaganie upływającym czasem.

Mając niezbędne finanse, skończymy projekt i znajdziemy brakujące odpowiedzi w dwa tygodnie. Nadal realizując zadanie metodą gospodarczą, zajmie nam to kolejne 2 lata.

Jesteśmy zdeterminowani, ale ciągła walka o fundusze i z przeciwnościami, które stawia przed nami podziemny kompleks, powodują frustrację i zmęczenie????

Dlatego postanowiliśmy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc w dokończeniu projektu. W tym celu założyliśmy zrzutkę, żeby nasi sympatycy i ludzie dobrej woli mieli możliwość wsparcia naszych działań: https://zrzutka.pl/32ps24

Kwota niezbędna do zakończenia prac to 25 000 zł. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę fakt, że na naszej stronie facebookowej jest 17 tysięcy osób.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Gorąco pozdrawiam i liczę na zrozumienie
Sebastian.

Dodaj komentarz