Zachęcamy do wsparcia finansowego i udostępniania naszej zrzutki, której celem jest pozyskanie środków na wykonanie przekopu udostępniającego, badań archeologicznych, a finalnie na udostępnienie do zwiedzania jedynych na świecie sztolni wykutych w bazalcie podczas II wojny światowej pod wzgórzem Kamienna Góra w Lubaniu.

Przyłączcie się do tego niezwykłego przedsięwzięcia i przygotujcie się na wielką przygodę, jaką z pewnością będzie wejście do podziemi, gdzie ludzka stopa nie stanęła od przeszło 75 lat.
Dolny Śląsk to region pełen tajemnic.
Co kryją sztolnie, wykute w mieście bronionym zaciekle niemal do końca wojny?

Wspólnie odkryjmy tajemnice podziemi Kamiennej Góry w Lubaniu!

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Geosklep.com – kolejny fantastyczny darczyńca!

Że Rafał Leon Romanik z Wyprawy LEONA jest człowiekiem, który wspiera nasz projekt to wiemy od dawna. Uwierzył w nas i on, i jego Fani, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni.
Teraz zachęcił do współpracy z nami kolejnego pasjonata. Właściciel sklepu geosklep.com Łukasz Dyllus wspomógł projekt „Podziemia Kamiennej Góry w Lubaniu” kwotą 10 tys. zł.
Dzięki takim wspaniałym ludziom, powoli zbliżamy się do celu. Łukasz, dziękujemy serdecznie za pomoc, zaufanie i wiarę w nasze przedsięwzięcie.

Wciąż jednak brakuje 28 tys. zł, a czasu coraz mniej.
Zachęcamy do wpłat, choćby najmniejszych, bo obecnie powodzenie projektu jest w Waszych rękach.

Dodaj komentarz


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji