Zachęcamy do wsparcia finansowego i udostępniania naszej zrzutki, której celem jest pozyskanie środków na wykonanie przekopu udostępniającego, badań archeologicznych, a finalnie na udostępnienie do zwiedzania jedynych na świecie sztolni wykutych w bazalcie podczas II wojny światowej pod wzgórzem Kamienna Góra w Lubaniu.

Przyłączcie się do tego niezwykłego przedsięwzięcia i przygotujcie się na wielką przygodę, jaką z pewnością będzie wejście do podziemi, gdzie ludzka stopa nie stanęła od przeszło 75 lat.
Dolny Śląsk to region pełen tajemnic.
Co kryją sztolnie, wykute w mieście bronionym zaciekle niemal do końca wojny?

Wspólnie odkryjmy tajemnice podziemi Kamiennej Góry w Lubaniu!

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Odwiedził nas Marszałek Woj. Dolnośląskiego Cezary Przybylski

5.08.2021 r., przy okazji wizyty w naszym regionie, na zaproszenie Teresy Zembik i Kamila Glazera, plac budowy odwiedził Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Ogromnie zainteresowała go i historia zagadkowych podziemi pod Kamienną Górą w Lubaniu, i obecnie prowadzone przez nas prace, zmierzające do odkrycia wszystkich tajemnic tego niezwykłego miejsca.

Nie zraziło go ani błoto, ani polowe warunki, wierzymy więc, że mamy w nim przyjaciela i sprzymierzeńca, który docenia nasze działania na rzecz podniesienia walorów turystycznych regionu.

Panie Marszałku, było nam bardzo miło pana gościć 🙂

Dodaj komentarz


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji