Zachęcamy do wsparcia finansowego i udostępniania naszej zrzutki, której celem jest pozyskanie środków na wykonanie przekopu udostępniającego, badań archeologicznych, a finalnie na udostępnienie do zwiedzania jedynych na świecie sztolni wykutych w bazalcie podczas II wojny światowej pod wzgórzem Kamienna Góra w Lubaniu.

Przyłączcie się do tego niezwykłego przedsięwzięcia i przygotujcie się na wielką przygodę, jaką z pewnością będzie wejście do podziemi, gdzie ludzka stopa nie stanęła od przeszło 75 lat.
Dolny Śląsk to region pełen tajemnic.
Co kryją sztolnie, wykute w mieście bronionym zaciekle niemal do końca wojny?

Wspólnie odkryjmy tajemnice podziemi Kamiennej Góry w Lubaniu!

Z góry dziękujemy za pomoc :)

1% i artykuł w Ziemi Lubańskiej

Akcja 1 % pomału dobiega końca… do rozniesienia ulotek pozostało tylko centrum miasta, pozostałe ulice zostały już „odwiedzone” przez naszych niestrudzonych wolontariuszy.

Dzięki bezinteresownemu wsparciu wielu „społeczników”, mamy możliwość dotarcia z informacją o naszych działaniach do dużej liczby osób. Nie każdy przecież posiada konto na FB i dlatego rozszerzyliśmy działania o „wersje papierowe”.
Z jednej strony postawiliśmy na ulotki informacyjne, a z drugiej na gazetę Ziemia Lubańska. Dzięki dużemu zaangażowaniu i chęci pomocy ze strony panie Teresy Kraski, możemy na bieżąco zamieszczać artykuły w gazecie na temat postępów prac przy podziemiach. |
Dziękujemy!

Projekt jest społeczny, jak to już podkreślaliśmy wielokrotnie i pokazuje, iż razem możemy zdziałać wiele.
Wkrótce odsłona świetnego dzieła, które przygotowuje Kamil.


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji