Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie

Drodzy Państwo,chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspierają projekt „Podziemia Kamiennej Góry w Lubaniu” ❤️
Serdecznie dziękujemy ❤️ tym „dużym” partnerom, tj. Fundacja KGHM Polska Miedź oraz Urzędowi Miasta w Lubaniu (Lubię Lubań) i tym nieco mniejszym: Top-Agro, MP Tent – namioty ekspresowe z nadrukiem, ZGIUK sp z o o Lubań, OrtoImplant Smile, @CHROMEX, @LPWiK Lubań.

Dziękujemy Leonowi z Wyprawy LEONA oraz jego wiernym fanom ❤️, którzy na samym początku uwierzyli w nasze przedsięwzięcie i rozbujali zrzutkę.

❤️Dziękujemy każdemu wpłacającemu ❤️ Jesteście super!

? Trochę nam przykro, że mieszkańcy miasta i lokalni przedsiębiorcy, oczywiście poza chlubnymi wyjątkami, czynnie nie zainteresowali się tematem. Wiemy, że czasy nie są łatwe, ale – jak mówi przysłowie – w kupie siła. U nas z tą „kupą” słabo wyszło, no ale cóż… Jeszcze macie szansę pokazać, że zależy Wam na naszym mieście.

Taka atrakcja, jak podziemna trasa turystyczna wykuta w bazaltowym sercu wulkanu, pozwoli miastu rozwinąć skrzydła i wyrwie z marazmu. A trasa to dopiero początek!

Do pełnej kwoty, niezbędnej do rozpoczęcia prac, brakuje nam zaledwie około 40 tysięcy złotych.

To jak będzie? Pomożecie? ?

Dodaj komentarz


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji