Idzie nowe!

Mijający rok był dla mnie wspaniały. Wspólnie udało się zrealizować przedsięwzięcie, które do niedawna było tylko marzeniem…
Mam to szczęście, że spotykam na swojej ścieżce życiowej wspaniałych i przyjaznych ludzi, którzy bezinteresownie, z dobrego serca pomagają realizować to niesamowite przedsięwzięcie. Nie będę tutaj wszystkich wymieniał, gdyż jest to ogromna grupa ludzi, którzy wiedzą co zrobili i w jaki sposób pomogli – za to WAM dziękuję, że jesteście i chcecie pomagać, choć łatwo nie jest.

Obecnie przegrupowujemy się i powiększamy ekipę, przygotowując się do kolejnego wyzwania. Chcielibyśmy wkrótce ruszyć z dalszymi pracami, ponieważ pozostało jeszcze wiele pytań bez odpowiedzi, a kilka informacji ustalonych na etapie badań wymaga potwierdzenia.

Podziemna ekipa życzy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz żeby Nowy Rok 2022 był jeszcze lepszy, niż kończący się 2021.

Pozdrawiam
Sebastian

foto: Wyprawy LEONA + dodatki ?

Dodaj komentarz


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji