Zachęcamy do wsparcia finansowego i udostępniania naszej zrzutki, której celem jest pozyskanie środków na wykonanie przekopu udostępniającego, badań archeologicznych, a finalnie na udostępnienie do zwiedzania jedynych na świecie sztolni wykutych w bazalcie podczas II wojny światowej pod wzgórzem Kamienna Góra w Lubaniu.

Przyłączcie się do tego niezwykłego przedsięwzięcia i przygotujcie się na wielką przygodę, jaką z pewnością będzie wejście do podziemi, gdzie ludzka stopa nie stanęła od przeszło 75 lat.
Dolny Śląsk to region pełen tajemnic.
Co kryją sztolnie, wykute w mieście bronionym zaciekle niemal do końca wojny?

Wspólnie odkryjmy tajemnice podziemi Kamiennej Góry w Lubaniu!

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Wchodzimy! Wesprzyj nas na zrzutka.pl!

Ruszamy, Kochani!
Nowy rok – nowe możliwości, rozpoczynamy zbiórkę funduszy na realizację największego projektu obywatelskiego ostatnich lat.

Obecnie zrealizowanie projektu ma podwójne znaczenie. Odkrycie lubańskiej tajemnicy i stworzenie unikatowej na skalę europejską trasy turystycznej wykutej w bazaltowej górze, umożliwi zablokowanie planów składowania odpadów w kamieniołomie, który znajduje się w sąsiedztwie podziemnego kompleksu.

Mamy tylko dwie opcje: turystyka i rozwój Lubania i okolic, albo odpady i wegetacja mieszkańców.
Wybór należy do WAS!

Serdecznie zapraszamy do wsparcia zrzutki założonej przez Stowarzyszenie Miłośników Górnych Łużyc. To Wasza pomoc jest kluczem do osiągnięcia naszego wspólnego celu!

Dodaj komentarz


Państwa 1% podatku to kolejna cegiełka, która ułatwi nam realizację naszych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego programu online: dostępne wszystkie druki PIT, możliwość wysłania do Urzędu Skarbowego z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, bezpieczeństwo i wygoda.

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Przekaż 1% naszej organizacji